НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ КРАЩИХ СПІЛЬНИХ ПРОЄКТІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ КРАЩИХ СПІЛЬНИХ ПРОЄКТІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ

16 грудня 2022 у Шевченківській районній у місті Києві державній адміністрації відбулося нагородження переможців Конкурсу історій про кращі спільні проєкти (практики співпраці) організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів виконавчої влади, з-поміж яких відзначено співпрацю Київського національного університету технологій та дизайну та Освітнього інвестиційно-технологічного кластеру легкої промисловості в м. Києві.

Відкриваючи захід до учасників із вітальним словом звернувся Тарас Шевченко, заступник міністра культури та інформаційної політики  України: «Ми безмежно вдячні, що ви розповідаєте світу власні історії взаємодопомоги. А головне, що ці історії справді є, вони працюють, утілюються в життя, що ви працюєте, разом взаємодієте. Ми впевнені, що саме в такому трикутнику знаходяться багато можливостей, які або вже втілені або обов’язково будуть використані в майбутньому. Вітаю, що ви потрапили в кращі історії взаємодії організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів виконавчої влади».

Також з вітальним словом виступив Олександр Поповцев, т. в. о. голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, який відмітив тісну співпрацю задля перемоги між бізнесом та владою. «Кожен такий крок наближає нас до миру та перемоги», – зазначив він.

Також до учасників звернулася Анна Ісічко заступник директора Центру демократії та верховенства права, яка була одним із організаторів цього Конкурсу. Вона подякувала учасникам за надіслані історії.      

Ми пишаємося, що три сектори громадянського суспільства об’єдналися заради спільної мети, і це наближає нашу країну до перемоги. За вагомий внесок у реалізацію проєкту нагороду отримав Іван Грищенко, ректор Київського національного університету технологій та дизайну, заступник голови Ради Освітнього інвестиційно-технологічного кластеру легкої промисловості в м. Києві, та представники Освітнього інвестиційно-технологічного кластеру легкої промисловості в м. Києві:

  • ТОВ «ДАНА-МОДА»;
  • ТОВ «РА.ДА»;
  • ТОВ «Екотапок»;
  • ТОВ «Науково-виробнича компанія «Гідростиль»;
  • ТОВ «Український взуттєвий альянс».