05 лютого 2020 року у Міжнародному виставковому центрі відбулася презентація книги під науковою редакцією д.е.н., проф., академіка НАПН України І.М. Грищенка «Розвиток кластерного підприємництва у легкій промисловості міста Києва»

Книга під редакцією д.е.н., проф., академіка НАПН України Грищенка І.М. «Розвиток кластерного підприємництва у легкій промисловості міста Києва» є міцним ланцюгом, що висвітлює безперервний зв’язок між цілісними сегментами: наука – бізнес – кластер. Співпраця науки, бізнесу і влади є надзвичайно важливими складовими соціально-економічного розвитку України. Це поєднання забезпечує створення основ розвитку на інноваційних засадах із врахуванням потреб країни.

Ця книга випущена напередодні 90 річного ювілею Київського національного університету технологій та дизайну, який є не лише навчальним закладом, а й науково-дослідною базою легкої промисловості.

Презентацію книги відвідала гостя із КМДА з Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – Ковалішина Наталія Порфирівна, яка висловила слова підтримки кластеризації  і підкреслила особливо цінне поєднання підприємств та КНУТД.

Із вітальним словом на презентацію книги завітали представники інших кластерів України . а саме Західноукраїнського кластеру  індустрії моди – Юрій Самець та Kharkiv Fashion Cluster – Олег Єгоров.

Почесними гостями були представники Освітнього інвестиційно-технічного кластеру легкої промисловості у м. Києв, члени Наглядової ради КНУТД Половніков Ігор Іванович (Президент Української технологічної академії), Бородиня Олександр Григорович (Президент Ліги виробників взуття, шкіргалантереї, хутрових виробів, Президент Асоціації «Українське об’єднання підприємств шкіряної галузі») та генеральний директор видавництва ТОВ «Світ успіху»  Неоніла Струк.

Із вітальним словом виступили генеральний директор ТОВ «Світ успіху»  Неоніла Струк, директор ПАТ «Чинбар» Віктор Іванович Ліщук та директор ТОВ “РА.ДА” Андрій Станіславович Прохоровський. Запрошені члени кластеру підкреслили дуже важливу роль співпраці між бізнесом та університетською наукою, що дозволяє випускати нову конкурентноспроможну продукцію.